-3%








Шумоізоляція каналізаційних труб Silent Pipe
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шумоізоляція каналізаційних труб Silent Pipe
Самоклеючий, тришаровий звукоізоляційний матеріал, для шумоізоляції каналізаційних труб, діаметром 110 мм та довжиною 3 м
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Універсальний самоклеючий лист — 5 шт
Спеціальний самоклеючий звукоізоляційний лист для розтрубів, трійників та ревізій — 2 шт
Звукоізоляційні самоклеючи стрічки шириною 50 мм —12 шт
РЕКОМЕНДАЦІЇ З МОНТАЖУ:
Труби повинні бути сухі, чисті та знежиренні.
Температура в приміщенні не повинна бути нижче +10°С
Для монтажу звукоізоляції на розтруби, трійники та ревізії використовуйте спеціальні листи, які мають вирізи під труби.
Для з’єднання листів між собою використовуйте звукоізоляційні самоклеючі стрічки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТК |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.6 кг |
| Довжина | 480 мм |
| Призначення матеріалу | Звукоізоляція, Поліпшення акустики приміщень, Віброізоляція, Зниження ударного шуму |
| Область застосування | Для інженерного обладнання |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Товщина | 5.5 мм |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Еластичність матеріалу | Так |
- Ціна: 1 844,94 ₴
