
Ручний стартер 173F, стартер, для дизельного двигуна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний стартер 173F – виготовлений із високоякісних матеріалів, він забезпечує швидкий запуск двигуна навіть за несприятливих умов. Простий у встановленні, стійкий до зношування, що значно подовжує термін служби пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип двигуна | Дизельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.05 м |
| Довжина | 0.21 |
| Довжина канату | 130см |
| Діаметр кожуха | 18 см |
| Діаметр отвору під болт кріплення | 7 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількіть отворів під болти кріплення | 11 |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 0.21 |
- Ціна: 530,39 ₴
