




Газоспінений поліетилен UKRIZOL фольгований 4 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газоспінений поліетилен фольгований - не зшитий.
Товщина: 4 мм
Ширина рулону: 1000 мм.
Довжина рулону: 50 метрів.
Площа рулону: 50 м2.
Вид матеріалу: спінений поліетилен, дубльований алюмінієвою фольгою.
Тип матеріалу: газонаповнений пінополіетилен, не зшитий.
Що собою представляє і як виглядає:
Спінений матеріал, матового білого або сірого кольору, в розрізі структурно помітні "запечатані" бульбашки повітря. Поверхня матеріалу рівна, трохи хвиляста. На одну сторону матеріалу нанесена алюмінієва фольга. Матеріал поставляється у рулонах по 50 м2.
Особливості:
Є найкращим бар'єром, що зупиняє теплове випромінювання.
Відбиває 95-97% і випромінює не більше 3-5% теплового випромінювання.
Атмосферостійкий матеріал.
Не боїться вологи та вогкості.
Має низький коефіцієнт паропроникності та водопоглинання.
Основні відмінності від аналогів:
Точна відповідність за товщиною.
Немає їдкого запаху, коли Ви знімаєте упаковку.
Не залишає жирних слідів.
Щільність матеріалу вдвічі вища аналогів, а значить Ви купуєте гарантовано якісний матеріал.
Справедлива ціна\якість.
Матеріал не вбирає вологу.
Масло-нафто-хімічно стійкий до агресивного середовища.
Легко піддається порізці, склеюванню та монтажу механічним способом.
Не дряпає поверхні інших матеріалів (при використанні в якості упаковки).
Матеріал екологічно та гігієнічно безпечний, дозволений контакт з продуктами харчування.
Фольгований шар складається із спеціально підібраної хімічно чистої алюмінієвої фольги.
При виробництві використовують гранули харчового поліетилену, що підтверджує його гігієнічну безпеку.
Матеріали з липким шаром добре клеяться на різні поверхні.
Просто порівняйте з аналогами та зробіть Правильний вибір
Застосування матеріалу:
Утеплювач для труб.
Утеплювач та шумоізоляція будівельних конструкцій.
Утеплювач та шумоізоляція інженерних комунікацій.
Утеплення та шумоізоляція підлоги.
Утеплення рослин, чагарників, винограду, дерев у зимовий період.
Теплоізоляція та шумоізоляція стін.
Теплоізоляція, що Відбиває.
Тепловідбивний екран;
Теплоізоляція та шумоізоляція автомобілів, залізничного транспорту, водного транспорту.
Підкладка під теплу підлогу.
Утеплення вуликів.
Теплоізоляція димоходів.
Теплоізоляція при пошитті термосумок.
Тепло -шумоізоляція повітроводів.
Утеплення балконів та лоджій.
Утеплення складів, ангарів, швидкомонтованих будівель.
Тепловідбивний екран за радіатори опалення.
Ізоляція холодильників, холодильних камер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрізол |
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Середня |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Щільність | 15 кг/м3 |
| Покриття | Фольгований |
| Теплопровідність | 0.048 Вт/мК |
| Тип покриття | З одного боку |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 1 % |
| Група матеріалу по горючості | Г3 (нормально горючі) |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Довжина | 50 м |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 66 ₴

