




Хімічно зшитий спінений поліетилен UKRIZOL лист 2000х1000х50 мм 33 кг/м³
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хімічно зшитий спінений поліетилен. Завдяки «зшивки», молекулярна структура набуває поперечно-пов'язану модель, що істотно підвищує довговічність, а також його опір механічним температурних і акустичних впливів. Матеріал екологічно і гігієнічно безпечний.
Товщина: 50 мм
Ширина листа: 1000 мм.
Довжина листа: 2 м.
Площа листа: 2 м2.
Колір: сірий.
Область застосування:
тепло-, гідро-, звукоізоляція будівельних конструкцій; тепло-, гідро-, звукоізоляція у плаваючих підлогах під стяжкою;
підкладка під покриття всіх типів підлоги: ламінат, паркет, лінолеум, ковролін;
тепло-, звукоізоляція в автомобільному, залізничному транспорті та суднобудуванні;
тепло-, звукоізоляційний матеріал при виробництві дверей;
прокладочний і ущільнювальний матеріал у харчовій і легкій промисловості, медицині і ортопедії;
матеріал для виробництва спортивних товарів;
матеріал для виробництва рекламно-сувенірної продукції, іграшок, конструкторів і пазлів;
прокладочний матеріал в шкіргалантерейних виробах, сумках, термосумках і рюкзаках;
матеріал для виробництва взуття;
прокладочний матеріал для упаковки;
матеріал для виробництва плавзасобів і рятувальних жилетів.
Також це чудовий матеріал при обладнанні приміщення для занять спортом (гімнастичних вправ, тренувань, змагань). Складається з кількох шарів ППЕ, даний мат чудово амортизує, завдяки цьому навантаження рівномірно розподіляється і гаситься сила удару під час падіння, що дає можливість займатися без отримання травм.
Мат з пінополіетилену має нековзну поверхню і добре поглинає шум, а також не деформується при навантаженнях, що є ідеальним для спорту. Крім цього, компанія-виробник подбала про високу якість продукції, тому він не гниє і не поглинає вологу, що виключає неприємні запахи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрізол |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Водопоглинання | 1 % |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Довжина | 2 |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Щільність | 33 кг/м53 |
| Покриття | Без покриття |
| Теплопровідність | 0.037 |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
- Ціна: 3 038 ₴



