


Хімічно зшитий спінений поліетилен UKRIZOL самоклеючий фольгований 8 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хімічно зшитий спінений поліетилен самоклеючий, фольгований. Матеріал має склеювальний шар, для зручності монтажу і шар фольги. Завдяки «зшивки», молекулярна структура набуває поперечно-пов'язану модель, що істотно підвищує довговічність, а також опір механічним, температурним та акустичним впливам. Матеріал екологічно і гігієнічно безпечний.
Товщина: 8 мм
Ширина рулону: 1000 мм.
Колір: сірий.
Поставляється в рулонах.
Область застосування:
тепло-, гідро-, звукоізоляція будівельних конструкцій; тепло-, гідро-, звукоізоляція у плаваючих підлогах під стяжкою;
підкладка під покриття всіх типів підлоги: ламінат, паркет, лінолеум, ковролін;
тепло-, звукоізоляція в автомобільному, залізничному транспорті та суднобудуванні;
тепло-, звукоізоляційний матеріал при виробництві дверей;
прокладочний і ущільнювальний матеріал у харчовій і легкій промисловості, медицині і ортопедії;
матеріал для виробництва спортивних товарів;
матеріал для виробництва рекламно-сувенірної продукції, іграшок, конструкторів і пазлів;
прокладочний матеріал в шкіргалантерейних виробах, сумках, термосумках і рюкзаках;
матеріал для виробництва взуття;
прокладочний матеріал для упаковки;
матеріал для виробництва плавзасобів і рятувальних жилетів.
Також це чудовий матеріал при обладнанні приміщення для занять спортом (гімнастичних вправ, тренувань, змагань). Складається з кількох шарів ППЕ, даний мат чудово амортизує, завдяки цьому навантаження рівномірно розподіляється і гаситься сила удару під час падіння, що дає можливість займатися без отримання травм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрізол |
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Щільність | 30 кг/м3 |
| Покриття | Фольгований |
| Теплопровідність | 0.031 Вт/мК |
| Тип покриття | З одного боку, та самоклійке з іншого |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 1 % |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рулону, п.м. | 50 |
- Ціна: 318 ₴
