




Газоспінений поліетилен UKRIZOL 2 мм 100 м білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газоспінений поліетилен - незшитий.
Спінений матеріал, матового білого кольору, в розрізі структурно помітні "запечатані" бульбашки повітря. Поверхня матеріалу рівна, трохи хвиляста. Матеріал поставляється у рулонах.
Параметри матеріалу.
Товщина: 2 мм
Ширина рулону: 1000 мм.
Довжина рулону: 100 метрів.
Площа рулону: 100 м2.
Основні відмінності від аналогів:
Відповідність за товщиною.
Немає їдкого запаху, коли Ви знімаєте упаковку.
Не залишає жирних слідів.
Щільність матеріалу вдвічі вища за аналоги, а значить Ви купуєте гарантовано якісний матеріал.
Справедлива ціна\якість.
Матеріал не вбирає вологу.
Масло-нафто-хімічно стійкий до агресивного середовища.
Легко піддається порізці, склеюванню та монтажу механічним способом.
Не дряпає поверхні інших матеріалів (при використанні як упаковка).
Матеріал екологічно і гігієнічно безпечний, дозволений контакт з продуктами харчування.
Просто порівняйте з аналогами і зробіть Правильний вибір.
Застосування матеріалу:
Підкладка під ламінат.
Пакувальний матеріал для транспортування різних вантажів.
Матеріал для виробництва прокладок, вкладишів.
Виготовлення одноразової продукції, одноразових капців.
Використовується при виробництві шкіргалантерейної продукції.
Використовується при виробництві товарів для спорту, відпочинку, туризму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрізол |
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Середня |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Щільність | 15 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.045 Вт/мК |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 1 % |
| Група матеріалу по горючості | Г3 (нормально горючі) |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Довжина | 100 м |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 1 560 ₴
