




Фізично зшитий спінений поліетилен самоклеючий з двох сторін 5 мм (білий)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: фізично зшитий спінений поліетилен з липким шаром з двох сторін . Липкий шар, закритий плівкою або антиадгезійним папером. Наявність липкого шару дозволяє комфортно, надійно і ефективно змонтувати матеріал на різні поверхні.
Товщина: 5 мм
Ширина: 1 метр.
Колір: білий.
Особливості:
матеріал має унікальний набір властивостей – поєднує тепло-, шумо-, гідро - і пароізоляційні властивості, масло-, нафто - та бензостійкий, екологічно і гігієнічно безпечний.
Переваги:
Якість матеріалу відповідає Європейським стандартам;
Нормативна щільність;
Не має запаху;
Екологічно і гігієнічно безпечний матеріал;
Легкий і міцний матеріал;
Ефективна теплоізоляція при малій товщині;
Висока адгезія до різних поверхонь.
Застосування:
Демпферна стрічка. Кромочная стрічка для компенсації напруги між конструкцією «теплої підлоги» і стінами будівлі;
Віброізоляція, шумоізоляція будівельних конструкцій;
Теплоізоляція холодильних камер, обладнання;
Ущільнювальний теплоізоляційний матеріал для дерев'яних конструкцій і споруд;
Теплоізоляція балконів і лоджій;
Теплоізоляція металоконструкцій;
Ущільнювач для монтажу сендвіч панелей, міжвінцевий ущільнювач;
Ущільнювач для фланцевих з'єднань коробів повітроводів;
Ущільнювач і звукоізоляція в конструкціях гіпсокартонних систем;
Ущільнювальний матеріал для пароізоляції, шумоізоляції, утеплення та герметизації стиків металоконструкцій (також для виключення "містків холоду");
Теплоізоляція, захист від конденсату труб гарячого і холодного водопостачання;
Додаткова теплоізоляція трубопроводів каналізації та водопостачання, що прокладаються в зовнішніх траншеях поза будівлею зі зворотним засипанням;
Теплоізоляція внутрішніх трубопроводів у підвалі і санвузлах;
Теплоізоляція різних ємностей;
Антивібраційні прокладки;
Пакувальний матеріал - для амортизації ударних навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isolon |
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Щільність | 33 кг/м3 |
| Покриття | Без покриття |
| Тип покриття | З двох боків |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Додаткові характеристики | |
| Водопоглинання | 1 % |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Довжина | 20 м |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 393 ₴


