
Акумуляторна батарея 12V 20Ah для електроцикла та електротранспорту для живлення техніки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор XUPAI — це герметичний свинцево-кислотний акумулятор, який використовується як джерело живлення для електротранспорту та систем резервного живлення. Призначений для використання у електровелосипедах, електроскутерах, дитячих електромобілях, а також у системах резервного живлення, телекомунікаційному обладнанні та сонячних енергетичних установках. - Дає стабільне живлення і довго тримає заряд - Стійкий до вібрацій, високих і низьких температур - Не вимагає обслуговування - Мінімальні викиди, безпечна герметична конструкція - Оптимальне співвідношення ціни, ресурсу та продуктивності
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Батарея | Свинцево-кислотна 12V20AH |
| Вага | 6 кг кг |
| Висота | 0.17 м |
| Довжина | 0.07 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 12 V |
| Розмір | 180*70*170 мм (Д*Ш*В) |
| Ширина | 0.18 |
- Ціна: 3 043,48 ₴
