




Контролер MZ-6072 72V 65A Model 5 для електротранспорту блок керування системою
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для Model 5ст. — електронний модуль управління, що забезпечує стабільну роботу електродвигуна та точне керування основними функціями електротрицикла, включаючи регулювання швидкості, напрямку руху та взаємодію з освітленням і сигнальними пристроями. Корпус виконаний із термостійкого матеріалу, що забезпечує захист електроніки від вологи, пилу та вібрацій. Підтримує стабільну роботу всіх електросистем електротрицикла Model 5ст. у межах номінальної напруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг кг |
| Висота | 0.06 м |
| Габарити | 26.5*11.5*6.5 см |
| Довжина | 0.22 |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 65 ±2 А |
| Напруга | DC 72 В |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 61–63 V |
| Сумісно з | Dozer Model 5 ст. |
| Ширина | 0.11 |
- Ціна: 6 239,20 ₴




