




Контролер JP601200 60V 45A Model 2 2E для електротрицикла блок керування живленням
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для Model 2 та 2Е — електронний модуль управління, що забезпечує стабільну роботу електродвигуна та точне керування основними функціями електротрицикла, включаючи регулювання швидкості, напрямку руху та взаємодію з освітленням і сигнальними пристроями. Корпус виконаний із термостійкого матеріалу, що забезпечує захист електроніки від вологи, пилу та вібрацій. Підтримує стабільну роботу всіх електросистем електротрицикла Model 2 та 2Е у межах номінальної напруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг кг |
| Висота | 0.06 м |
| Габарити | 22*11*6 см |
| Довжина | 0.22 |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 45±1А |
| Напруга | 60 В |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 52 ± 0.5 В |
| Сумісно з | Dozer Model 2, 2Е |
| Ширина | 0.11 |
- Ціна: 3 195,72 ₴



