

Пружина амортизатора 20.5 см посилена для підвіски електротранспорту та трицикла
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пружина амортизатора для Model 3 та 5. Призначена для роботи в підвісці та поглинання ударних навантажень під час руху. Забезпечує стабільну роботу амортизатора і підтримку підвіски. Виготовлена з пружинної сталі, розрахованої на стандартні умови експлуатації. Підходить для встановлення на сумісні моделі та забезпечує рівномірну роботу підвіски на різних типах поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг кг |
| Висота | 20.5 см, 0.075 м |
| Довжина | 0.21 |
| Діаметр | Діаметр (1) - 7.5 см, діамедр (2) - 5.5 см |
| Сумісно з | Dozer Model 3 та 5 |
| Товщина | 7.5 мм |
| Ширина | 0.075 |
- Ціна: 1 039,28 ₴
